Şirket Profili

konak

Century Stone başta Kuzey Amerika olmak üzere Batı Avrupa, Ortadoğu ve Kafkas ülkelerine Türkiye’de üretilmekte olan en iyi kalite mermer, traverten, limestone ve onyx ihracatını yapan önemli tedarikçilerinden biridir.

17 yıldan fazla bir süredir mermer sektöründe faaliyet gösteren Century Stone’un şirket yönetim merkezi Türkiye’nin mermer ihracatının %50’den fazlasının gerçekleştirildiği İzmir Alsancak Limanı yanındadır.

Afyon’un İscehisar ilçesinde ki fabrikamızda ise üretim, lojistik ve depolama faaliyetlerimiz gerçekleşmekte olup konusunda uzman ve müşteri odaklı personelimiz ile özel inşat projeleri için iç ve dış cephe mermer, traverten, limestone kaplama ürünleri imal etmekteyiz.

Century Stone müşterilerine farklı renk, doku, yüzey işlemi ve ebatta ki ürünleri dünya mermer rezervlerinin %30’una sahip Anadolu’da faaliyette bulunan ve iş ortaklığı yaptığı 60’ın üzerindeki üretim biriminden tedarik etmektedir. Müşterilerine, doğal taş ürünlerinin tümünü kaplama malzemesi, plaka, mozaik, bordür, profil, madalyon, lavabo, havuz kenarı ve kaldırım taşı formunda oldukça rekabetçi fiyatlarla ve farklı ebatlarda sunmaktadır.

Century Stone Iscehisar-Afyon’ daki fabrikasında özel ölçülü mermer, traverten, limestone ve onyx gibi doğal taşlardan sütun, porticos, balustrade, profil, trabzan ve baza imalatı yapmaktadır. Century Stone mermer işleme teknolojilerinin yardımıyla doğanın renklerini ve saflığını modern mimarlığın kullanımına sunar.

Şirketimiz 2012 yılından başlayarak mermer mozaik konusunda edindiği tecrübesini Century Mozaics markası ile banyo, mutfak, spa, sauna, Türk hamamı ve havuz yüzeylerinde kullanılan cam mozaik alanına aktarmıştır. Century Stone zamanında teslimat garantisi ile birlikte yenilikçi, özgün tasarımlı ve düşük maliyet avantajı sunan cam mozaik ürünler sayesinde birçok ülkeden talep alıp ihracat yapmaktadır.